dostawa od 8,00 odbiór w 3400 punktach bez kolejki wysyłka w 24h

gwiazdka obrazek
Odzież dziecięca Mayoral
28 września 2018 CiekawostkiTagi:

Odzież dziecięca Mayoral

Odzież dziecięca Mayoral

Szyciem odzieży dziecięcej zajmuje się wiele firm, które w swojej ofercie mają także ubrania dla dorosłych. Obok nich funkcjonują przedsiębiorstwa specjalizujące się wyłącznie w produkcji ubranek dla dzieci. Jedną z takich firm jest Mayoral. Dzięki wysokiej jakości tkanin i przystępnym cenom odzież dziecięca Mayoral cieszy się uznaniem dorosłych. Ubranka są też bardzo ładne – kolorowe i ciekawie ozdobione, dlatego przypadły do gustu również dzieciom.

Kupujemy ubranka dla dzieci – na co zwrócić uwagę?

Ubranie dla dziecka musi być przede wszystkim wygodne. Pamiętajmy zatem, by dobrać odpowiedni rozmiar. Zbyt małe ubranie będzie krępowało ruchy dziecka, zbyt duże może się zsuwać i przeszkadzać podczas zabawy. Niezwykle istotna jest także jakość materiału. Dobrze, by była to tkanina przepuszczająca powietrze i pozwalająca skórze oddychać. Najlepiej sprawdzą się zatem tkaniny naturalne i dość rozciągliwe, które po zdjęciu z dziecka wrócą do pierwotnego kształtu.

Oczywiście wygląd ubranek także ma znaczenie. Dziecko powinno być ubrane stosowanie do okazji, a nie przebrane. Część rodziców preferuje ubrania bardzo kolorowe, nawiązujące do bajkowych motywów, inni stawiają na miniaturki ubrań dla dorosłych – stonowane barwy i oszczędne wzornictwo. Odzież dziecięca Mayoral skłania się raczej ku drugiemu podejściu, choć w ofercie nie brakuje pięknie zdobionych, typowo dziecięcych ubranek.

Mayoral – hiszpańska jakość w polskiej cenie

Mayoral to hiszpańska marka odzieżowa z blisko stuletnią tradycją. Posiada oddziały w wielu krajach całego świata – jej produkty łatwo dostępne są także w Polsce, m.in. w naszym sklepie internetowym. Ubranka tworzone są z zachowaniem tradycyjnych metod przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii. Połączenie klasyki z nowoczesnością pozwala na uzyskanie najwyższej jakości dziecięcych ubranek. Połączenie to widoczne jak także w wyglądzie ubranek, które mają klasyczne formy i nowoczesne zdobienia.

Mayoral oferuje ubrania w przystępnych cenach, co w przypadku odzieży dziecięcej ma ogromne znaczenie. Dzieci rosną bardzo szybko, zatem wymiana garderoby zdarza się niezwykle często. Ubrania za kilkaset złotych naprawdę nie są obowiązkowe. Odzież dobrej jakości można kupić w naprawdę dobrej cenie. Tym samym będziemy mieć pewność, że częste pranie nie przyczyni się do jeszcze częstszej wymiany garderoby – dziecko zdąży wyrosnąć, a ubranko nie straci formy ani koloru.

Odzież dziecięca Mayoral – dla jakich grup wiekowych?

Oferta marki Mayoral jest bardzo szeroka. To nie tylko odzież typowo dziecięca (dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym), ale także niemowlęca i młodzieżowa. Produkty marki Mayoral mogą posłużyć do skomponowania wyprawki dla niemowlaka. W naszym sklepie sprzedajemy tylko odzież, ale Mayoral to także śpiworki do wózków, kocyki, torby i akcesoria, pieluszki, śliniaki i wiele innych.

Odzież dziecięca Mayoral została podzielona na kilka kategorii: newborn – ubranka dla niemowląt (do ukończenia 12 miesięcy), baby – od 6 do 36 miesięcy, mini – od 2 do 9 lat, junior – od 8 do 16 lat. Podział ten dotyczy zarówno ubrań dla dziewczynek, jak i chłopców. Okazuje się zatem, że Mayoral to świetnej jakości ubrania dla dzieci w każdym wieku. Ubrania zarówno na co, jak i na specjalne okazje.

Podziel się: