dostawa od 8,00 odbiór w 3400 punktach bez kolejki wysyłka w 24h

gwiazdka obrazek
Ubranka zimowe Mayoral
16 listopada 2018 CiekawostkiTagi:

Ubranka zimowe Mayoral

Ubranka na zimę Mayoral

Jesienią i zimą zakładamy na siebie więcej warstw odzieży. Wiele osób praktykuje ubieranie „na cebulkę”, bowiem wówczas łatwo dostosować ubiór do temperatury otoczenia. Oczywiście w sezonie zimowym, poza wieloma warstwami cienkiej odzieży, sprawdzają się także grubsze, ciepła ubrania, przywodzące na myśl dawne wełniane swetry czy spódnice. Ubranka zimowe Mayoral niekiedy nawiązują do trendów z minionych lat, ale w kolekcji na bieżący sezon spotykamy także odzież z nowoczesnymi zdobieniami – ładną, ciepłą i wygodną.

Zimowa odzież wierzchnia Mayoral

Mayoral - kolekcja jesień zima 2018Kurtki i płaszczyki to nieodzowne elementy zimowej garderoby. Wielu rodziców decyduje się na zakup co najmniej dwóch sztuk odzieży wierzchniej dla dzieci. Niekiedy jest to podyktowane obawą, że maluch ubrudzi bądź zmoczy kurtkę i zanim ta zostanie doprowadzona do stanu używalności, dziecko nie będzie miało w czym wyjść z domu. Często rodzice decydują, że jedna kurtka będzie cieńsza, druga grubsza – ta ostatnia sprawdzi się zwłaszcza w mroźne dni bądź podczas wypadów na sanki. Niekiedy też rodzice podchodzą do tematu inaczej i kupują kurtkę sportową z przeznaczeniem codziennym oraz drugą, elegantszą, zakładaną rzadziej. W przypadku dziewczynek często jest to płaszczyk albo futerko.

W aktualnej kolekcji kurtek jesienno-zimowych Mayoral znalazły się okrycia wierzchnie dla dzieci w każdym wieku. Wciąż na topie są kurtki pikowane oraz kurtki typu parka wyposażone w niezwykle przydatny element, jakim jest kaptur. W bieżącym sezonie dużą popularnością, zwłaszcza wśród dziewczynek, cieszą się także puchate kurtki zwane misiami.

Zdecydowana większość kurtek zimowych Mayoral zapinana jest na suwak, ponieważ jest to rozwiązanie najwygodniejsze dla dziecka. Często suwak chroniony jest zakładką, czyli dodatkową warstwą materiału przypinaną za pomocą nap albo rzepów.  Oczywiście w kolekcji znajdują się także kurtki i płaszczyki zapinane na efektowne guziki.

Akcesoria do kurtek zimowych Mayoral

W naprawdę mroźny dzień sama kurtka zdecydowanie nie wystarczy. Dziecko musi być wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak czapka, rękawiczki, tradycyjny szaliki czy komin. Ubranka zimowe Mayoral obejmują szereg ciepłych i ładnych dodatków tego typu. W aktualnej kolekcji możemy spotkać gotowe zestawy dla chłopców i dziewczynek, złożone z dwóch lub trzech spójnych elementów.

Ubranka zimowe Mayoral – trwałe, ciepłe i wygodne

Ubranie zimowe powinno dobrze trzymać ciepło, ale jednocześnie pozwolić skórze oddychać. Najlepiej sprawdza się zatem odzież wykonana z naturalnych tkanin albo tych z niewielką domieszką materiałów syntetycznych. Pamiętajmy, że ubranie dziecięce musi być przede wszystkim wygodne, oraz że dziecko nie powinno mieć trudności z samodzielnym jego zdjęciem/założeniem.

W aktualnej ofercie Mayoral znalazło się wiele ubrań niezbędnych w sezonie jesienno-zimowym, począwszy od ciepłych rajstop i skarpet, poprzez koszulki z długim rękawem i dzianinowe sukienki, skończywszy na grubych swetrach i ciepłych bluzach. Jest to odzież, która sprawdzi się w sytuacjach codziennych w domu, przedszkolu i szkole, ale także podczas szalonych zabaw na śniegu. W kolekcji znalazły się zarówno wygodne dresy, jak i ubranka, które z powodzeniem można założyć na kolację wigilijną czy świąteczny obiad.

Podziel się: