dostawa od 8,00 odbiór w 3400 punktach bez kolejki wysyłka w 24h

gwiazdka obrazek
Marka Mayoral
13 grudnia 2018 CiekawostkiTagi:

Marka Mayoral

Marka Mayoral i jej kolekcje ubrań dla dzieci

Mayoral to marka z wieloletnią tradycją, doskonale znana w licznych krajach całego świata. Mimo iż na przestrzeni lat popularność zyskało wielu innych producentów odzieży dla dzieci, kolejne kolekcje ubrań dziecięcych Mayoral pozostawiają konkurentów daleko w tyle. Marka Mayoral stawia na doskonały wygląd i wysoką jakość swoich produktów, a przy tym oferuje je w przystępnych cenach.

Marka Mayoral i jej początki

Początki hiszpańskiej marki sięgają 1941 roku i gminy Yunquera (Malaga). Wówczas nic jeszcze nie zwiastowało, że Mayoral w przyszłości osiągnie międzynarodowy sukces, tym bardziej, że początkowa działalność firmy wcale nie koncentrowała się wokół odzieży dla dzieci. Pierwsze lata działalności związane były z produkcją skarpet i pończoch. Sektor mody dziecięcej zainteresował markę nieco później.

Na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku założono Mayoral Moda Infantil. Od tamtego czasu firma rozwijała się błyskawicznie, szybko podbijając rynek hiszpański i europejski. Dzisiaj jej kolekcje ubrań są łatwo dostępne w wielu krajach całego świata.

Ubrania marki Mayoral

Powodów popularności marki jest wiele. Na pewno na jej korzyść przemawia fakt, że jest to firma z wieloletnią tradycją, doskonale rozeznana w sektorze mody dziecięcej, znająca potrzeby dzieci, ale i ich rodziców. Marka, która stawia na sprawdzone rozwiązania, a jednocześnie ciągle zaskakuje swoich klientów nowymi propozycjami, nawiązującymi do aktualnych trendów. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że marka Mayoral nie tyle podąża za trendami w modzie dziecięcej, co je wyznacza.

Ubrania marki Mayoral zachwycają wyglądem, ale także jakością wykonania. Marka starannie wybiera materiały, z jakich szyje swoją odzież. Dba, by były to tkaniny komfortowe w noszeniu, bezpieczne i trwałe. Odzież Mayoral doskonale znosi wielokrotne prania i może być użytkowana przez długi czas. Dotyczy to nie tylko gładkich ubrań, ale także bogato zdobionych sukienek czy bluzeczek dziewczęcych.

Kolekcje ubrań dla dzieci

Kolejne kolekcje odzieży dziecięcej Mayoral spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem rodziców i dzieci. Co prawda najmłodsi milusińscy nie mają jeszcze większego wpływu na to, jakie ubrania kupią im rodzice, niemniej w ofercie marki znajdują się także odzież i obuwie dla młodzieży, która podejmuje samodzielne decyzje odnośnie ubioru (zobacz kategoria Junior).

Marka Mayoral projektuje i szyje ubrania dla dzieci w każdym wieku. Kolekcje dla każdej z grup wiekowych są różne, bowiem uwzględniają zmieniające się potrzeby i zainteresowania dzieci. Niektóre produkty są jednak dostępne w wielu rozmiarach. W naszym sklepie możliwe jest sprawne wyszukanie interesującego rozmiaru z kolekcji bieżącej, jak i ubrań znajdujących się w dziale Promocje.

Podziel się: