dostawa od 8,00 odbiór w 3400 punktach bez kolejki wysyłka w 24h

gwiazdka obrazek
Mayoral
21 lutego 2019 marka MayoralTagi:

Mayoral

Jakość produktów marki Mayoral

Co sprawia, że niektóre marki dziecięce przez lata utrzymują wysoką pozycję na rynku odzieżowym, a inne kończą działalność po zaledwie kilku sezonach? Na sukces marki odzieżowej składa się wiele czynników, m.in. modny design i atrakcyjne ceny, ale także jakość wyrobów. W przypadku marki Mayoral można mówić o dobrym stosunku ceny do jakości.

Jakość dziecięcych ubranek

Mayoral bluzkaUbrania dla najmłodszych powinny podobać się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Śmiało można założyć, że dziecku spodoba się rzecz miła w dotyku, kolorowa, nawiązująca do motywów bajkowych. Dorośli podczas wyboru ubrań dla swoich dzieci kierują się jednak nie tylko ich wyglądem, choć nie da się ukryć, że modny design także jest ważny. Ważniejszy jest jednak skład materiałowy, grubość i elastyczność tkaniny, sposób wykonania zdobień czy jakość szwów. Ubranie nie powinno krępować ruchów dziecka, ani też zawierać elementów drapiących, wżynających się w ciało, zahaczających o różnorodne przedmioty.

Użytkowanie ubrań dla dzieci

Równie ważna jest łatwość użytkowania danej rzeczy, tj. prania i prasowania. Pamiętajmy, że ubranka dziecięce stosunkowo szybko się brudzą, dlatego częste pranie staje się koniecznością. Lepiej, gdy podczas prania nie trzeba korzystać ze specjalnych programów i można daną rzecz wyprać wraz z odzieżą pozostałych domowników. Idealnie również, gdy ubranko łatwo się prasuje, a po uprasowaniu przez długi czas zachowuje estetyczny wygląd.

Nie da się ukryć, że częste pranie nie wpływa zbyt dobrze na ubrania. Jeśli odzież jest kiepskiej jakości, szybko traci kształt, ponadto spierają się kolory i odpadają słabo przytwierdzone ozdoby. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto stawiać na odzież dziecięcą wysokiej jakości. Wysoka jakość produktów marki Mayoral daje pewność, że ubranie będzie służyło dziecku do momentu, gdy maluch po prostu z niego wyrośnie.

Jakość Mayoral – ubrania na każdą okazję

Mayoral zajmuje się produkcją ubrań dla dzieci w każdym wieku. O wysokiej jakości można mówić zarówno w odniesieniu do ubranek niemowlęcych, jak i odzieży dla nastolatków. Każdy projekt realizowany jest z ogromną dbałością o detale, niezależnie od tego, czy chodzi o ciepłą kurtkę dwustronną, czy też letnią koszulkę.

Mayoral dba o jakość ubrań przeznaczonych do codziennego użytku (wygodne dresy, bawełniane koszulki, dzianinowe sukienki), jak i odzieży na specjalne okazje, takie jak występy w szkole czy przedszkolu, imprezy okolicznościowe i wiele innych. Zatem niezależnie od tego, czy rodzic poszukuje eleganckiej koszuli dla swojego dziecka, czy też elastycznej bluzy z kapturem, składając zamówienie w sklepach oferujących odzież marki Mayoral, ma pewność, że otrzyma produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania.

Podziel się: