dostawa od 8,00 odbiór w 3400 punktach bez kolejki wysyłka w 24h

Mayoral - modny i wygodny strój dla każdej dziewczynki

W ofercie marki Mayoral bardzo ważne miejsce zajmują ubranka dla dziewczynek. W naszym sklepie zostały podzielone na trzy kategorie, zależne od wieku dziecka. Oferujemy odzież dla dziewczynek w wieku niemowlęcym, kilkuletnich dziewczynek uczęszczających do przedszkola czy pierwszych klas szkoły podstawowej, jak i dziewczynek wkraczających w wiek nastoletni (kategoria Junior). Potrzeby dzieci na przestrzeni lat ulegają mocnym przeobrażeniom. Zmienia się rodzaj wykonywanych aktywności, zmienia się styl ubioru. Niezależnie od tego strój dla dziewczynki zawsze powinien być wygodny, wykonany z elastycznych, niekrępujących ruchów materiałów. Takie właśnie są ubrania marki Mayoral.

Kształtowanie indywidualnego stylu dziecka

Większość dziewczynek interesuje się tematyką modową. Początkowo zachwycają je piękne sukienki, w jakie ubrane są ich lalki, potem zaczynają zwracać uwagę na ubrania koleżanek. Nie warto na siłę zmieniać upodobań dziecka, ale można wesprzeć je w procesie kształtowania własnego stylu. Jak to zrobić? Od najmłodszych lat kupując ładne, estetycznie wykonane ubrania; ucząc, jak należy łączyć fasony, tekstury i kolory. W naszym sklepie próżno szukać pstrokatych ubrań, które trudno ze sobą zestawić. Mayoral projektuje i szyje ubranka uniwersalne, z których bez żadnego wysiłku da się stworzyć wiele stylizacji. Mayoral umiejętnie łączy klasyczne kroje z nowoczesnymi zdobieniami. Produkty tej marki zachwycają i dorosłych, i dzieci.

Ubrania dla dziewczynek na każdą okazję

W naszym sklepie dostępna jest odzież dla dziewczynek, które potrzebują wygodnego stroju do przedszkola czy szkoły. Oferujemy modne spodenki, leginsy, koszulki i bluzy, które sprawdzą się w codziennych sytuacjach. Oczywiście w kategorii ubrań dla dziewczynek nie może zabraknąć spódniczek i sukienek. W sklepie Madmuazelle dostępne są sukienki na każdą okazję, w tym na różnego typu uroczystości rodzinne. Oferujemy także sweterki, kamizelki, kurtki, jak i wiele kompletnych zestawów ubrań w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszym produktom uda się ubrać każdą dziewczynkę od stóp do głów. Sprzedajemy także wysokiej jakości obuwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubranek dla dziewczynek.
  • ikona baneru 1 bezpieczna płatność
    ikona baneru 1 kompleksowa obsługa klienta
    ikona baneru 1 14 dni na zwrot towaru
    ikona baneru 1 przesyłka gratis od 200 zł