dostawa od 8,00 odbiór w 3400 punktach bez kolejki wysyłka w 24h

gwiazdka obrazek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 57

Nowości w ofercie Madmuazelle

Modą można bawić się na wiele sposobów. Wystarczy zmiksować to, co nam się podoba z tym, co aktualnie jest na topie. W naszym dziale Nowości pojawiają się propozycje odpowiadające na bieżące trendy, ale także ubrania będące niewielką modyfikacją rozwiązań, które w przeszłości cieszyły się dużym uznaniem. Mayoral to marka z wieloletnią tradycją. Marka, która przez lata ciężko pracowała na swój wizerunek. Marka, która wciąż doskonali proces produkcyjny i sukcesywnie wypuszcza na rynek nowe, niebanalne ubrania. Dba przy tym o ich wysoką jakość. Produkty Mayoral od lat zachwycają dzieci i dorosłych w wielu krajach całego świata. Klienci nigdy nie mają dość i wciąż oczekują nowych propozycji. Nasz dział Nowości powstał właśnie z myślą o takich Klientach.

Odzież Mayoral – ubrania dla dzieci w każdym wieku

Mayoral nie jest marką, która skupia się na konkretnej kategorii wiekowej. Szyje dla dzieci w każdym wieku, starając się sprostać oczekiwaniom niemowląt, dzieci kilkuletnich i nastolatków. W naszym dziale Nowości znajdują się propozycje dla chłopców i dziewczynek z każdej grupy wiekowej. Dzięki możliwości filtrowania ubrań według rozmiaru, przeglądanie nowych produktów jest bardzo proste.

Nowe kolekcje w sklepie Madmuazelle

Asortyment sklepu zmienia się w zależności od aktualnej pory roku. Oczywiście zakup krótkich spodenek czy letnich koszulek możliwy jest także zimą, a grubą czapkę z łatwością zakupimy latem, jednak dział Nowości obejmuje wyłącznie propozycje na dany sezon. Przeglądanie nowych kolekcji i korzystanie z filtrów znacznie skraca proces zakupowy. Klient widzi tylko te produkty, które w najbliższym czasie będą odpowiednie dla jego dziecka. Uzupełnienie dziecięcej garderoby jeszcze nigdy nie było tak proste!
  • ikona baneru 1 bezpieczna płatność
    ikona baneru 1 kompleksowa obsługa klienta
    ikona baneru 1 14 dni na zwrot towaru
    ikona baneru 1 przesyłka gratis od 300 zł