gwiazdka obrazek

Warunki i koszty dostawy

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej (Pocztex Kurier48). Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w sklepie Madmuazelle w Bielsku-Białej przy pl.Wojska Polskiego 2, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.

Wysyłamy w ciągu 24h
Zamówienia złożone i opłacone przez DotPay (płatności elektroniczne) lub za pobraniem do godziny 15.00 (w dniu robocze od poniedziałku do piątku) wysyłane są tego samego dnia. Wybierając dostawę za pośrednictwem  Kuriera DPD, przesyłkę  otrzymasz następnego dnia roboczego lub w poniedziałek w przypadku złożenia zamówienie w piątek.

W momencie wysłania przesyłki, otrzymasz  wiadomość e-mail z numerem przesyłki.

Koszty dostawy

Dostawa Przedpłata* Za pobraniem* Opis
Przesyłka kurierska DPD 12,00 zł 14,00 zł Koszt przesyłki podany jest wraz z wartością ubezpieczenia – każda przesyłka ubezpieczona jest do wartości 1000,00 zł. Przesyłki docierają do adresata zazwyczaj na drugi dzień roboczy. Śledzenie przesyłek dostępne jest tutaj.
Przesyłka Poczta Polska (Kurier48) 10,00 zł 15,00 zł Koszt przesyłki podany jest wraz z wartością ubezpieczenia – każda przesyłka ubezpieczona jest do wartości 1000,00 zł. Przesyłki docierają do adresata w ciągu 2 dni roboczych. Śledzenie przesyłek dostępne jest tutaj.

*koszty dotyczą przesyłek na terenie Polski.

Dla przesyłek o wartości powyżej 200,00 zł przesyłka jest bezpłatna (w przypadku wybrania form płatności „Przelew” lub „Szybka płatność DotPay”).

  • ikona baneru 1 bezpieczna płatność
    ikona baneru 1 kompleksowa obsługa klienta
    ikona baneru 1 14 dni na darmowy zwrot
    ikona baneru 1 przesyłka gratis od 200 zł